Ons team

De kwaliteit van onze dienstverlening wordt bepaald door onze medewerkers. Het jonge en energieke team van Van der Doelen bestaat uit gespecialiseerde adviseurs die kennis van zaken hebben en graag een stapje extra zetten voor jou! Het team op kantoor ondersteunt onze adviseurs en regelt de dagelijkse afhandeling van vragen, mutaties en schadegevallen.


Alle medewerkers van Van der Doelen zijn vakbekwaam en in het bezit van verplichte WFT diploma’s. Door permanente educatie zijn we als geen ander op de hoogte van alle ontwikkelingen in een steeds veranderende markt.


Benieuwd wie zich dagelijks inzetten voor Van der Doelen? Maak kennis met ons team! 

Team Van der Doelen Hypotheken, Risicobeheer en Verzekeringen

Ruud van der Doelen
Directeur / Eigenaar
ruud@vanderdoelengeffen.nl
Danny van Zoggel
Mede-eigenaar Hypotheken / Financieel adviseur
danny@vanderdoelenhypotheken.nl
Aaron Thijsse-Claase
Relatiebeheerder Particulier & Zakelijk
aaron@vanderdoelengeffen.nl
Theo van der Biezen
Relatiebeheerder Zakelijk
theo@vanderdoelengeffen.nl
Michel Lucius
Relatiebeheerder Zakelijk
michel@vanderdoelenberlicum.nl
Mark Arts
Adviseur Risicobeheer
mark@vanderdoelenberlicum.nl
Frans Arts
Relatiebeheerder Particulier & Zakelijk
frans@vanderdoelennistelrode.nl
Danny Voets
Relatiebeheerder Particulier & Schade
danny@vanderdoelenberlicum.nl
Maikel Hondong
Relatiebeheerder Particulier & Schade
maikel@vanderdoelengeffen.nl
Fenne van der Leest
Relatiebeheerder Particulier
fenne@vanderdoelengeffen.nl
Tini Vissers
Financieel adviseur
tini@vanderdoelenberlicum.nl
Anny Vos
Medewerkster Administratie
anny@vanderdoelengeffen.nl
Klarien van der Heijden
Medewerkster Administratie
klarien@vanderdoelengeffen.nl