TEAM VAN DER DOELEN HYPOTHEKEN, RISICOBEHEER EN VERZEKERINGEN

Ruud van der Doelen
Directeur / Eigenaar
ruud@vanderdoelen.nu
Danny van Zoggel
Mede-eigenaar Hypotheken / Financieel adviseur
danny@vanderdoelenhypotheken.nl
Aaron Thijsse-Claase
Relatiebeheerder Particulier & Zakelijk
aaron@vanderdoelen.nu
Theo van der Biezen
Relatiebeheerder Particulier & Zakelijk
theo@vanderdoelen.nu
Michel Lucius
Relatiebeheerder Particulier & Zakelijk
michel@vanderdoelen.nu
Dennis van Gemert
Relatiebeheerder Particulier & Zakelijk / Financieel adviseur
dennis@vanderdoelen.nu
Mark Arts
Adviseur Risicobeheer
mark@vanderdoelen.nu
Frans Arts
Relatiebeheerder Particulier
frans@vanderdoelen.nu
Danny Voets
Relatiebeheerder Particulier & Schade
danny.voets@vanderdoelen.nu
Maikel Hondong
Relatiebeheerder Particulier & Schade
maikel@vanderdoelen.nu
Fenne van der Leest
Office manager & marketeer
fenne@vanderdoelengeffen.nl
Anny Vos
Medewerkster Administratie
anny@vanderdoelen.nu
Klarien van der Heijden
Medewerkster Administratie
klarien@vanderdoelen.nu
Bjorn Steenbergen
Relatiebeheerder Particulier
bjorn@vanderdoelen.nu
Stijn Schuurmans
Relatiebeheerder Particulier
stijn@vanderdoelen.nu