TEAM VAN DER DOELEN HYPOTHEKEN, RISICOBEHEER EN VERZEKERINGEN

Ruud van der Doelen
Directeur / Eigenaar
ruud@vanderdoelengeffen.nl
Danny van Zoggel
Mede-eigenaar Hypotheken / Financieel adviseur
danny@vanderdoelenhypotheken.nl
Aaron Thijsse-Claase
Relatiebeheerder Particulier & Zakelijk
aaron@vanderdoelengeffen.nl
Theo van der Biezen
Relatiebeheerder Particulier & Zakelijk
theo@vanderdoelengeffen.nl
Michel Lucius
Relatiebeheerder Particulier & Zakelijk
michel@vanderdoelenberlicum.nl
Dennis van Gemert
Relatiebeheerder Particulier & Zakelijk / Financieel adviseur
dennis@vanderdoelenberlicum.nl
Mark Arts
Adviseur Risicobeheer
mark@vanderdoelenberlicum.nl
Frans Arts
Relatiebeheerder Particulier
frans@vanderdoelennistelrode.nl
Danny Voets
Relatiebeheerder Particulier & Schade
danny@vanderdoelenberlicum.nl
Maikel Hondong
Relatiebeheerder Particulier & Schade
maikel@vanderdoelengeffen.nl
Fenne van der Leest
Office manager & marketeer
fenne@vanderdoelengeffen.nl
Tini Vissers
Relatiebeheerder Particulier & Zakelijk / Financieel adviseur
tini@vanderdoelenberlicum.nl
Anny Vos
Medewerkster Administratie
anny@vanderdoelengeffen.nl
Klarien van der Heijden
Medewerkster Administratie
klarien@vanderdoelengeffen.nl
Bjorn Steenbergen
Relatiebeheerder Particulier
bjorn@vanderdoelengeffen.nl